Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Jesteśmy polską firmą obecną na rynku usług telekomunikacyjnych od 20 lat. Naszą misją jest dostarczenie dostępu do cyfrowych usług Internetu, telewizji i telefonu do jak największej liczby odbiorców. W 2011 roku jako jedni z pierwszych operatorów w Polsce zaczęliśmy oferować usługę FTTH (Fiber to the Home) o przepustowości 1 Gbps. Do świadczenia usług wykorzystujemy najnowsze, przyjazne dla środowiska technologie: GPON, FTTH, FTTB.

Stając się naszym Abonentem, nie będziesz jednym z wielu - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Cały czas zapewniamy najwyższą jakość usług, a podstawą naszego sukcesu jest zaangażowana praca zespołu i zadowolenie Klienta.
Nasze usługi dostępne są w wybranych lokalizacjach w Warszawie, Sokołowie Podlaskim i w okolicznych miejscowościach.

Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dostarczamy usługi  do ponad 3000 klientów indywidualnych i ponad 120 firm w całej Polsce. Działamy w oparciu o własną i dzierżawioną infrastrukturę światłowodową. Nasza sieć światłowodowa to ponad 500 km światłowodów.

Ułatwimy Ci kontakt ze światem wykorzystując najszybszy, niezawodny, technologicznie najlepszy dostęp do Internetu i innych multimedialnych usług.

Nasze dwa Biura Obsługi Klienta otwarte są:

w Warszawie
: pon -  pt w godzinach 9:00 - 17:00
w Sokołowie Podlaskimi: pon - pt w godzinach 8:30 - 16:30


Opinie klientów

Partnerzy technologiczni

Masz pytania, potrzebujesz porady lub pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami
Nasze lokalizacje
Warszawa Sokołów Podlaski
Zadzwoń
+48 22 350 50 00
Napisz do nas
bok@metrointernet.pl
Najczęstsze pytania
Przejdź do strony FAQ