Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Poznaj ofertę dla

Domków   

Jednorodzinnych
 

*opłaty nie zawierają ceny przyłącza światłowodowego wycenianego indywidualnie

Sprawdź czy jesteś w zasięgu...

Nowości TV

BumbleeAutobot Bumblebee uciekając z Cybertronu dociera na Ziemię, gdzie poznaje nastoletnią Charlie.
Ralp Demolka w InternecieRalph i Wandelopa przemierzają Internet w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy.
DamulkaSamuel Alabaster, wyrusza w podróż przez Dzikinbsp;Zachód, aby  poślubić miłość swojego życia, Penelope. Niegdyś prosta podróż staje się zdradziecka i zaciera granice między bohaterem, złoczyńcą i damą.
Ready Player OneWyreżyserowane przez Stevena Spielberga wysokobudżetowe kino o młodym chłopaku i jego przyjaciołach, którzy biorą udział w konkursie o wysoką stawkę.
Odlotowy nielotPtaszek Franek jeszcze nie umie latać, a daleka podróż w ciepłe kraje już za pasem. Kiedy bierze nauki fruwania, dostrzega go i uprowadza wiejski kocur.
Prawi GemstonowieHistoria światowej sławy rodziny teleewangelistów o długiej tradycji dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości.
Weselne przeznaczenieLindsay i Frank poznają się na lotnisku i obydwoje od razu działają sobie na nerwy. Na ich nieszczęście wspólnie lecą na jedno wesele i przez cały pobyt będą na siebie skazani.
Królowa baluJulie zaczyna nowe życie na stanowisku nauczycielki matematyki, aby otrząsnąć się po podejrzanym samobójstwie jej przyjaciółki.
Mary Poppins powracaEmily Blunt jako legendarna niania, która powraca, kiedy w rodzinie Banksów znowu pojawiają się kłopoty.
Kuba GuzikChłopiec, wyrusza w podróż, aby odkryć swoje pochodzenie. Nieoczekiwanie podróż zamienia się w przygodę, która ma na celu uratowanie więzionej księżniczki.  
Holmes i WatsonWill Ferrell oraz John C. Reilly jako Holmes i Watson, którzy próbują rozwikłać kolejną skomplikowaną zagadkę.
WhitneyPrzyprawiająca o dreszcze historia jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której ogólnoświatowa kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.
AlfaMłody, niedoświadczony myśliwy stara się przetrwać w nieprzyjaznym świecie wiecznej zmarzliny.
Na cały głosRussell Crowe jako nieżyjący już Roger Ailes - wieloletni szef stacji Fox News, który był jedną z najbardziej wpływowych postaci świata amerykańskich mediów i polityki.
Dziadek do orzechów i cztery królestwaMłoda dziewczyna niespodziewanie trafia do niezwykłego świata, w którym toczy się wojna między królestwami.
WiedźmaUczennica liceum, która cierpi na amnezję próbuje odkryć, co się z nią stało. Wszystko to prowadzi ją do głębszych kłopotów, ujawniając ciemność, której nie mogła sobie wyobrazić.
Utoya, 22 lipca22 lipca 2011, kilka godzin po zamachu w Oslo, Anders Breivik otworzył ogień do obozowiczów na wyspie Utoya, zabijając 69 osób i raniąc blisko 100.
Gentleman z rewolweremRobert Redford jako legendarny złodziej, który postanawia przejść na emeryturę.
Pierwszy człowiekRyan Gosling w roli astronauty Neila Armstronga, który zabiera widza w legendarną misję kosmiczną, która zakończyła się pierwszym w historii lądowaniem człowieka na Księżycu.
Opowieść podręcznej 3Adaptacja klasycznej powieści Margaret Atwood o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową.

Partnerzy technologiczni

Masz pytania, potrzebujesz porady lub pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami
Nasze lokalizacje
Warszawa Sokołów Podlaski
Zadzwoń
+48 22 350 50 00
Napisz do nas
bok@metrointernet.pl
Najczęstsze pytania
Przejdź do strony FAQ