Oferty pracy Metro Internet

W związku z rozwojem  firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Pracownik Działu IT

miejsce pracy: Warszawa
numer referencyjny: MI/IT/2017
ogłoszenie z dnia: 20.04.2017 r.

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja sprzętu informatycznego w firmie, jak również u klientów
  • konfiguracja serwerów i zarządzanie usługami informatycznymi opartymi o rozwiązania Windows Server i Exchange, Linux
  • Help Desk dla użytkowników końcowych
  • współpraca z działem handlowym przy ofertowaniu sprzętu dla klientów

Wymagania:

  • dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym
  • znajomości zagadnień sieciowych
  • prawo jazdy kat.B
  • podstawowa znajomość technologii związanych z sieciami dostępowymi
  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach 7 - 21 oraz pełnienia dyżurów pod telefonem w weekendy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole
  • dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia na adres: praca@metrointernet.pl . W temacie maila prosimy o podanie numeru referencyjnego ogłoszenia.

Pracownik Działu Handlowego
numer referencyjny: MI/H/2017
ogłoszenie z dnia: 19.04.2017 r.

  • realizacja planów sprzedażowych
  • zawieranie umów i obsługa Klientów indywidualnych w zakresie oferowanych usług dostępu do Internetu, telefonii i telewizji
  • współudział w przygotowywaniu materiałów reklamowych
  • dystrybucja materiałów reklamowych
  • planowanie i realizacja działań promocyjnych związanych z pozyskiwaniem nowych Klientów
  • stała analiza rynku

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży minimum 1 rok)
  • zdolności negocjacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Idealny profil kandydata to osoba zdeterminowana w działaniu dla której bezpośredni kontakt z klientem to wyzwanie i przyjemność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • narzędzia do pracy: telefon, samochód, komputer

Instalator/Serwisant
numer referencyjny: MI/TECH1/2017

  • wizyty serwisowe związane z konfiguracją sprzętu u klientów (komputery, routery )
  • inne prace zlecone jak montaż sieci LAN, WAN, abonenckich , radiolinii
  • konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych
  • budowa okablowania w nowych inwestycjach
  • serwisowanie sieci światłowodowych
  • przyjmowanie zgłoszeń usterek, awarii i reklamacji od klientów
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • podłączanie nowych klientów w technologiach j.w.

Wymagania:

  • ogólna znajomość systemów operacyjnych
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach 7-21 oraz pełnienia dyżurów pod telefonem w weekendy
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

Oferujemy:

Partnerzy technologiczni

Masz pytania, potrzebujesz porady lub pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami
Nasze lokalizacje
Warszawa Sokołów Podlaski
Zadzwoń
+48 22 350 50 00
Napisz do nas
bok@metrointernet.pl
Najczęstsze pytania
Przejdź do strony FAQ